Co oznacza kolor obrączki?

obrazek do wpisów
16 maja, 2022

Kupując swoją obrączkę, pary powinny kierować się swoim gustem, a także poznać właściwości materiału na obrączki ślubne. W końcu pierścionki muszą być solidne i odpowiednie do codziennego użytku. A kolor pierścionka również wymaga gruntownych wstępnych rozważań. Obrączka ślubna złota, srebrna czy czarna - istnieje kilka kolorów pierścionków. Ale czy kolor obrączki coś znaczy? Co to mówi o Was jako o parze?

Jakie jest znaczenie złotej obrączki?

Złote obrączki ślubne to klasyka. Większość obrączek jest nadal wykonana ze stopu złota. Żółte złoto, różowe złoto lub czerwone złoto - jeśli będziesz polegać na tych kolorach obrączek ślubnych, nie pomylisz się. Ponieważ złoto jest po prostu najbardziej tradycyjnym kolorem obrączek. Co nie musi oznaczać, że ich nosiciele stawiają wyłącznie na tradycję. Możesz przecież zaprojektować pierścionki w ekstrawaganckim designie – jeśli tego chcesz.

Znaczenie srebrnej obrączki – dla tych, którzy wolą subtelność

Chociaż pierścionek ze srebra jest tańszy niż pierścionek ze złota, nie jest aż tak solidny. Przy codziennym noszeniu szybko może się wypaczyć. Ci, którzy decydują się na obrączki w kolorze srebrnym, wolą więc wybrać białe złoto, pallad lub platynę. Te metale szlachetne są bardzo wysokiej jakości, jednak ich kolor nie wyróżnia się tak bardzo, jak złoto. Pod tym względem srebrny pierścionek to właściwy wybór dla każdego, kto preferuje subtelne nuty. A jeśli Panna Młoda nadal chce przyciągać wzrok, może to łatwo osiągnąć to za pomocą jednego lub kilku szlachetnych kamieni na swojej srebrnej obrączce.

Czarne obrączki - dla osób chcących się wyróżnić!

Każdy, kto wybiera czarne obrączki, chce przede wszystkim jednego - wyróżniać się! Może właśnie dlatego są teraz tak modne - w czasach indywidualności. Czarne obrączki przyciągają wzrok! Oczywiście musisz być pewny tego wyboru. Ale dlaczego nie, jeśli do Was takie pierścionki pasują?

Z jakiego materiału wykonane są czarne obrączki?

Takie obrączki mogą być wykonane z tytanu. Tytan to wysokiej jakości i wytrzymały metal szlachetny, który sprawi, że Twój pierścionek będzie wyglądał jak nowy przez dziesięciolecia. Można go polerować na wysoki połysk, przetwarzać na matowe wykończenie, a także łączyć z kamieniami szlachetnymi. Węgiel i tantal są wciąż stosunkowo nowe w produkcji biżuterii i wydają się nieco ciemniejsze niż tytan. Jeśli chodzi o opcje obróbki, to samo dotyczy tytanu.

A Młode Pary, które wybrały czarne obrączki mogą być pewne jednego - kontrast z białą suknią ślubną jest po prostu nie do pobicia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

16 maja, 2022
Co oznacza kolor obrączki?

Kupując swoją obrączkę, pary powinny kierować się swoim gustem, a także poznać właściwości materiału na obrączki ślubne. W końcu pierścionki muszą być solidne i odpowiednie do codziennego użytku. A kolor pierścionka również wymaga gruntownych wstępnych rozważań. Obrączka ślubna złota, srebrna czy czarna - istnieje kilka kolorów pierścionków. Ale czy kolor obrączki coś znaczy? Co to […]

Read More
16 maja, 2022
Jaka jest symbolika obrączek ślubnych?

Dziś obrączka ślubna jest uważana za symbol obietnicy wiecznej miłości i wierności. Jest to fizyczny symbol przysięgi małżeńskiej – często kojarzony ze słowami „Weź ten pierścionek na znak mojej miłości i wierności”. Wszystko piękne i bardzo romantyczne, ale czy historia obrączek tez jest właśnie taka? Obrączki w czasach starożytnych Egipcjan Obrączki ślubne istniały już w […]

Read More
16 maja, 2022
Czym kierować się przy wyborze obrączek ślubnych?

Kupowanie obrączek to wyjątkowy moment, ponieważ są one symbolem Waszej miłości. Mamy nadzieję, że będziesz nosić swoje obrączki przez całe życie. Dlatego szczególnie ważne jest, aby jak najdokładniej zaplanować i przygotować zakup pierścionków. Dzięki naszym wskazówkom, co wziąć pod uwagę kupując obrączki, upewnisz się, że podejmiesz właściwą decyzję i znajdziesz obrączki, które są właśnie dla […]

Read More
strona główna

Lisiewski Group

od 1989

Odwiedź nas na
Strona www wykonana przez SEOSEM24
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram